Regulamin

Regulamin witryny https://flickvod.pl/

Definicje:

Administrator – Osoba zarządzająca witryną https://flickvod.pl/
Serwis – witryna internetowa  https://flickvod.pl/
Użytkownik – osoba odwiedzająca Serwis

1. https://flickvod.pl/ to strona typu Landing Page reklamująca ofertę wyszukiwarki filmów online https://find-vod.com. Skorzystanie z oferty wyszukiwarki wiąże się z opłatą poniesioną na rzecz zewnętrznego podmiotu, czyli właściciela określonej wyszukiwarki.

2. Rejestracja w wyszukiwarce filmów nie jest bezpłatna. Korzystanie z wyszukiwarki jest płatne według cennika podanego na https://find-vod.com.

3. https://flickvod.pl/ nie jest częścią, ani partnerem reklamowanych wyszukiwarek. https://flickvod.pl/  nie jest odbiorcą płatności, świadczy wyłącznie usługi reklamowe na rzecz zewnętrznych podmiotów. Użytkownik przeprowadza płatność na innej niż https://flickvod.pl/ stronie.

4. Informacje na stronie https://flickvod.pl/ mają charakter reklamowy, a nie informacyjny. Użytkownik powinien zapoznać się z właściwą ofertą na stronie reklamowanej wyszukiwarki filmów, przed płatnością. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje nabywcy w przypadku produktów, które z uwagi na charakter nie mogą zostać zwrócone.

5. Reklamowane tu wyszukiwarki udostępniają linki do produkcji filmowych na platformach takich jak: Netflix, HBO GO, Amazon Prime Video, iTunes, Rakuten, Chilli, Cineman, Player+, VOD.pl, Apple TV+, Plany now, CDA premium, Canal+, Ipla – lub zwracają informację o braku dostępności danego filmu do obejrzenia online.

6. Informacja o obecności podstrony opisującej dany film na https://flickvod.pl/, nie znaczy że ten sam film jest dostępny w reklamowanej wyszukiwarce. Użytkownik, przed płatnością, powinien upewnić się że dany film lub serial znajduje się w bazie danych reklamowanej wyszukiwarki filmów. https://flickvod.pl/ może posiadać nieaktualne informacje.

7. https://flickvod.pl/ nie udostępnia żadnych materiałów video. Witryna nie udostępnia także linków do materiałów video.

8. Ilość dostępnych w wyszukiwarkach oraz platformach VOD filmów i seriali jest zmienna. Informacje o danym filmie zamieszczone w Serwisie nie świadczą o możliwości jego obejrzenia online na którejkolwiek platformie VOD. Baza filmów na https://flickvod.pl/ nie jest weryfikowana pod tym względem.

9. Osoba odwiedzająca Serwis ma możliwość przesyłania zgłoszeń związanych z problemami na stronie.

10. Administrator nie ma wpływu na treść komentarzy i reklam zamieszczanych na stronie. Użytkownik powinien zachować ostrożność i samodzielnie zweryfikować ich autentyczność.

11. Administrator nie gwarantuje nieprzerywanego i niezakłóconego dostępu do strony https://flickvod.pl/. Mogą wystąpić problemy techniczne na które nie ma wpływu.

12. https://flickvod.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za błędy wynikające z awarii łącza internetowego oraz urządzenia obsługiwanego przez Użytkownika.

13. Baza filmów i seriali (w tym grafiki oraz inne media) została oparta o licencję serwisu DooPlay.

Ostatnia aktualizacja: 4 godziny temu
Przegląda: 96 osób